تنگی کانال نخاعی
بر اساس تحقیقات Deyo علت اصلی جراحی های ناحیه کمری در افراد بالای ۶۵ سال تنگی کانال کمری است.همچنین 13-14 درصد افرادی که به علت کمردرد به پزشک متخصص مراجعه می کنند و 3-4 درصد افرادی که به همین علت به پزشک عمومی مراجعه می کنند دچار تنگی کانال نخاعی کمری اند.

CPM شانه
CPM شانه یکی از ضروری ترین و کاربردی ترین وسایل جهت بازگرداندن سریع دامنه حرکتی شانه پس از انواع جراحی های شانه می باشد. این دستگاه کاربردی، روند بهبود را سرعت می بخشد و باعث کاهش درد، تورم و التهاب در مفصل می شود.

بیرون زدگی دیسک کمر
نتایج تحقیقات Krismer نشان می دهد که 60 تا 85 درصد افراد در جوامع مختلف، در طول زندگی خود حداقل‌ یک بار دچار کمر درد می شوند.همچنین 15 درصد افراد بالغ پیوسته دچار عارضه کمر درد هستند.

کلینیک تخصصی فیزیوتراپی ارژنگ

هدف ما در این کلینیک این است که بتوانیم با بهره گیری از علم روز دنیا و جدیدترین تکنیک های درمانی در زمینه درمان فیزیکی ، بیمارانی که با مشکلات ارتوپدی ستون فقرات و سایر مفاصل و عضلات مراجعه میکنند را به بهترین شکل راهنمایی و درمان کنیم
زمان مراجعه
همه روزه صبح و عصر
با هماهنگی = بدون انتظار
آدرس کلینیک
ورودي خيابان اصلي: سعادت آباد - چهار راه سرو - به سمت ميدان كتاب(خيابان سرو غربی)-پلاك ١١٩ طبقه سوم
ورودي كوچه بدون پله: سعادت آباد - چهار راه سرو - به سمت ميدان كتاب(خيابان سرو غربی) - كوچه آريا - بن بست نامی - پلاك ٣٦ - طبقه سوم
شماره های تماس
021-22089031
021-22116952
0990-4704815
0912-2973461
تخصص و خدمات
طب سوزني ازچين
فيزيوتراپي در منزل
ماساژ حرفه اي
لیزرتراپی پرتوان
تحریک الکتریکی
درمان دستی
سوزن خشک